Sürmanşet

Atış Serbest

Muğla’nın Bodrum ilçesinde bulunan Konacık semtinde faaliyet gösteren Poligon Bodrum, atıcılık sporunu seven, ateşli silahlara meraklı olan yerli ve yabancı müşterilerine son teknolojik sistemle donatılmış olan yerinde hizmet vermeye başladı.
Özellikle sokak magandalarının tehlike saçtığı, bilinçsizce silahlanmanın oluşturduğu üzücü gelişmelerin artarak devam ettiği günümüzde Poligon Bodrum tüm bu olumsuzlukların ortadan kaldırılmasına öncülük ederken, uzman eğitmenlerin eşliğinde atıcılık sporuna meraklı, atış severlere güvenli atış yapabilme, günün stresini eğlenceli ve öğretici bir şekilde giderme imkânı da sağlıyor.
Poligon eğitmenlerinden Ufuk Tüzün, her türlü endişeden uzak ve teknolojik alt yapısı kuvvetli son sistemle donatılmış olan poligona gelen her vatandaşın büyük memnuniyetle ayrıldığı Poligon Bodrum hakkında açıklamalarda bulunurken, şunları kaydetti:
‘’Güvenli atış alanı arayanlar ve öncelikli olarak kendilerini güvenlikli bir yerde bulmak isteyenler için poligonlar oldukça önemli bir yere sahiptir çünkü sık sık yazılı ve görsel medyaya da yansıyan haberlerde görüleceği üzere sözde silah kullandığını zanneden sokak magandalarının vermiş olduğu oldukça üzücü olaylar nedeniyle çoğu insanın canı yanmakta olumsuz gelişmelere sebebiyet vermektedirler. Bu bakımdan en ehemmiyetli mekânlar poligonlardır dolayısıyla Poligon Bodrum’a gelen tüm atış severler buradan oldukça memnun ve güvenli bir şekilde bir şekilde ayrılmaktadırlar.’’

POLİGON BODRUM HAKKINDA
8 parkurlu son derece modern yapıda bulunan Poligon Bodrum ayrıca Uluslararası Atıcılık Federasyonu’nun belirlemiş olduğu standartlarına uygun olarak dizayn edildi.
Poligon Bodrum standart ve VIP bölümü olmak üzere iki bölümden oluşuyor. Poligonun VIP bölümünde ZUM yapabilen kamera sistemiyle atış yapılan hedefler net bir şekilde görülebiliyor böylelikle atış yaptıktan sonra müşteriler atmış oldukları merminin akıbetinin ne olduğunu aynı anda görebiliyor.
Yerli ve yabancı atış meraklılarının bir an olsun ayrılmak istemedikleri Poligon Bodrum şimdi siz değerli misafirlerini bekliyor.

Etiketler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir