Manşet

Bodrum’da Bodrumluların Hizmetindeyiz

Profesyonel çalışmalarıyla Bodrumluların gönlünde taht kurmayı başaran ‘’Begonvil Oto Kuaför’’ geçtiğimiz yıllarda ilçede hizmet vermeye başladı.

OTOMOBİLİNİZ GÜVENLİ ELLERDE
Bodrumluların gözde oto kuaförü olarak ‘’Begonvil Oto Kuaför”e gelen müşteriler araçlarına pasta cila, seramik kaplama, boya koruma, far temizleme ve detaylı temizlik hizmetlerini titiz bir işçilik anlayışıyla yaptırabiliyorlar. Bodrumluların beğenisini kazanan ve her daim hizmetinde olan Begonvil Oto Kuaför bu meslek grubunda profesyonel bakış açısıyla sektöre yeni bir soluk getirmeyi başardı, gözde oto kuaför olarak öne çıktı. Begonvil Oto Kuaför bu anlayışı ile adeta otomobiliniz güvenli ellerde ayrıcalığına da imzasını atıyor.

SİZ BEGONVİL OTO KUAFÖRE GÜVENİN
Begonvil Oto Kuaför özellikle yaptığı profesyonel işçilikle araçları ilk günkü gibi temizliğine kavuşturuyor. Bodrum, Türkkuyusu Mahallesi Tekel Sokak Sanayi adresinde hizmet veren Begonvil Oto Kuaför ayrıca tüm dünyada kabul görmüş üstün nitelikli marka ürünlerle hizmet vermeye devam ediyor.

ALİ GEZGİN: ‘’YEPYENİ BİR GÖRÜNÜME KAVUŞTURUYORUZ’’

Bodrum724.com’a Begonvil Oto Kuaförü anlatan işyeri kurucularından Ali Gezgin şunları söyledi:
‘Çocukluğumdan beri bu mesleğin içerisindeyim. Bu sektöre yıllarını vermiş biri olarak diyorum ki otomobilde hijyen ve temizlik esastır ve de sağlıktır. Oto temizlikte kullandığımız ürünler tamamen orjinal ürünler olup dünya’da kabul görmüş marka ürünleri burada kullanmaktayız. Kullanmış olduğumuz ürünlerle bize gelen otomobilleri ilk günkü temizliğine ve parlaklığına kavuşturuyoruz. Sağlıklı bir yaşam için müşterilerimize düzenli bir şekilde temizlik yaptırmalarını öneriyoruz’’ dedi.

‘DIŞ ETKENLERDEN KORUYOR”

Yaptıkları uygulamalara ilişkin bilgiler veren Ali Gezgin, ‘Otomobillere seramik kaplama ile uzun süreli kalıcı bir parlaklık ve dayanıklılık sunuyoruz. Seramik kaplama uygulandığı yüzeye kalıcı bir bağ kuruyor ve yüzeyin bir parçası haline geliyor. Uygulandığı yüzeye yenileme, derin parlaklık sağlıyor. Yüzeye yapılan nano seramik boya koruma araç boyasını asit yağmuru, kuş pisliği, güneş yanığı, yıkama esnasında oluşan mikro çizikler aşırı bazik ve asidik oto şampuanları gibi dış etkenlerden koruyor’’ dedi.

BEGONVİL OTO KUAFÖRE NASIL ULAŞACAKSINIZ
Türkkuyusu Mahallesi, Tekel Sokak No: 5 Sanayi, Bodrum adresinde hizmette olduklarını ve araçlarını önemseyen tüm Bodrumluları bu adreste buluşturmayı arzu ettiklerini söyleyen Gezgin, detaylı bilgi almak isteyen müşterilerin 0 (537) 853 57 57 numaralı telefondan kendilerine ulaşıp boya koruma, seramik kaplama ve oto kuaför hizmetlerimiz hakkında bilgi alabilirler’ dedi.

Etiketler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir