Manşet

Bodrum’da Etseverlerin Vazgeçilmezi: Keyfi Kebap Ciğercim

Bodrum’un gözde lezzet mekânlarından, lezzetleriyle öne çıkan Keyfi Kebap Ciğercim’in rağbet edilen ve sevdiren özelliği mekânın sıcak bir ortama sahip olması, güleryüzlü personelin üstün hizmet anlayışı aynı zamanda mutfağının açık bulunmasıyla ve buradan çıkan ürünlerden ciğer ve kebapların masaya gelene kadar geçen süreye yani bir lezzet serüvenine tanıklık etmenizdir. Bir bakıma Keyfi Ciğer Ciğercim her yönüyle her yönüyle lezzetler kervanının maharetini mekâna taşıyor ve müşterisine sunmaktan büyük keyif alıyor.
Keyfi Kebap Ciğercimin bir diğer özelliği de mutfakta kullanılan her malzemenin, her ürününün taze ve günlük olmasına dikkat edilmesi, tüketim noktasında yaşanacak sıkıntılarla karşılaşılmaması adına her daim özen gösterilmesi ayrıcalığıdır.
İfade etmeye çalıştığımız ortaya çıkan tüm lezzetlerin mimarı ise mekânın emektarı ise Fevzi usta gibi işinin erbabı usta isim tarafından hazırlanmasıdır. Kuşkusuz bu durum kebabı bilen ellerde şekil alıyor olmasından kaynaklanmaktadır.
Bir küçük not ilave etmek istersek, Keyfi Kebap Ciğercim’den çıkan lezzetlerin şifrelerini çözmek istiyor, kebap ve ciğeri tatma konusunda hala çekingenlik gösteriyor iseniz keyfi kebap ciğercim’de et ve et ürünlerindeki muhafaza şeklinin, temiz bulundurulması hassasiyetinin, o ürünlere dokunan ellerdeki nezaketin ve estetiğinde kabul edilebilir olmasının kırmızı çizgisi kararsızlık noktasındaki direncinizi daha şimdiden kıracaktır..
Dolayısıyla Keyfi Kebap Ciğercim lezzet ve maharet farkındalığı oluşturarak diğer kebap ve ciğer salonları arasından sıyrılarak kendisini kanıtlayarak her daim seçkin isim olarak öne çıkmaktadır.
Kebap ve ciğer konusunda bir başka hususu daha hatırlatmak gerekirse Türk halkı olarak eti oldukça sevmemizin bir sonucu olarak her iki yiyeceğe olan düşkünlüğümüz tatilde de devam ediyor.
Bu bakımdan Keyfi Kebap Ciğercim Bodrum bölgesinin ‘en iyi seçeneği benim’! diyerek tüm ciğer ve kebap çeşitleriyle beğeninizi kazanabileceğinize inandığımız yönüyle kebap ve ciğerin müdavimi olacağınız seçenekleri sunarak sizleri en kısa sürede mekanına bekliyor..

Etiketler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir