Manşet

Bodrumlulara Bir Çağrımız Var

Bodrumlulara bir çağrımız var. Bodrum, Türkkuyusu Mahallesi, Tekel Sokak Sanayi adresini bundan sonra bir yere kaydetmeniz gerekecek. Çünkü bu adreste Begonvil Oto Kuaför var çünkü Begonvil Oto Kuaför dünya genelinde kullanılan marka ürünlerle aracınızı ilk günkü hale getiriyor.
Bodrumluların araç hassasiyetini iyi bilen Begonvil Oto Kuaför müşterilerine hizmeti bir memnuniyet abidesi olarak sunuyor, bu ayrıntıya göre gereken işçiliği tatbik ediyor.

İlk günkü halinde otomobillerini almak isteyen Bodrumlularda Begonvil Oto Kuaförün bu ayrıcalığını bildiği için otomobillerini Begonvil Oto Kuaföre teslim ediyor. Begonvil Oto Kuaför bu güven ve teveccühün karşılığı olarak Bodrumlulara otomobillerini ilk günkü haline getirerek kusursuz hizmetin nasıl olması gerektiğini gözler önüne seriyor.

Anadolu’da yaygın olarak dünden bugüne gelen esnaflık anlayışının kalıcı izlerine sahip Begonvil Oto Kuaför Bodrumluların gönlünde her daim taht kurmayı başardı. İlçede hizmet vermeye başlayan ‘’Begonvil Oto Kuaför’’ önce müşteri memnuniyeti diyerek başarı sırrını da kanıtlamış bulunuyor.

Begonvil Oto Kuaföre gelen otomobil nasıl bir işlem dizininden geçer? Sorunun yanıtı işte burada..
Müşteriler araçlarına yapılacak pasta cila, seramik kaplama, boya koruma, far temizleme ve detaylı temizlik hizmetlerini noksansız bir şekilde uygulandığını bu noktada bizzat gözlemleyebiliyorlar.
Bodrumlular Begonvil Oto Kuaförün işçiliğine kefil olduklarını dile getirirken; ‘Her müşterimiz başımızın tacıdır, Begonvil oto kuaför otomobilinizin aranılan ilacıdır’ sloganından hareketle hizmet sunuyor.

Ali Gezgin Begonvil Oto Kuaförün kurucularından. Onun da Begonvil Oto Kuaför hizmetlerine değin söyleyecekleri var
Gezgin, ‘Ben küçük yaşlardan itibaren bu meslek grubunda hizmet veriyorum. Kuşkusuz otomobilde temizlik ve hijyen her zaman ilk sıradadır. Her araç sahibi de bu konuda hemfikirdir. Israrla bu ayrıntıyı müşterilerimize hatırlatmak istiyorum. Biz müşterilerimize diyoruz ki, kullandığımız ürünler tamamen orjinal ürünlerdir aynı zaman da dünya’da kabul görmüş bulunmaktadır. İşte bu nedenle seçkin ürünleri kullanarak bize gelen otomobilleri ilk günkü temizliğine ve parlaklığına kavuşturuyoruz. Kaldı ki, sağlıklı bir sürüş ve seyir için müşterilerimize düzenli bir şekilde araçlarının temizliğini yaptırmalarını ifade ediyoruz, kendi can ve mal güvenliği için bu durum büyük önem arzetmektedir’’ dedi.

BU UYGULAMALARIN NEDENİ BURADA
Ali Gezgin, otomobillere dönük uygulamalara ilişkin yapılan işlemleri ise şu şekilde ifade etti:
‘Otomobillere seramik kaplama ile uzun süreli kalıcı bir parlaklık ve dayanıklılık sağlıyoruz. Seramik kaplamanın uygulandığı yüzey bu şekilde kalıcı bir bağ kuruyor ve yüzeyin bir parçası haline gelmiş bulunuyor. Uygulama yapıldıktan sonra yüzey yenileme, derin parlaklık gösteriyor. Yüzeye yapılan nano seramik boya koruma sonrası araç boyasını asit yağmuru, kuş pisliği, güneş yanığı, yıkama esnasında oluşan mikro çizikler aşırı bazik ve asidik oto şampuanları gibi dış etkenlerden korunur hale geliyor’’

BEGONVİL OTO KUAFÖRE ULAŞMAK İÇİN
Ali Gezgin, ‘Detaylı bilgi almak isteyen müşterilerimiz 0 (537) 853 57 57 numaralı telefondan kendilerine ulaşıp boya koruma, seramik kaplama ve oto kuaför hizmetlerimiz hakkında bilgi alabilirler’ dedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir