Sürmanşet

Çare Bu Merkezde: Serhan İletişim

Cep telefonunuzu aniden yere düşürebilirsiniz, ekranı da donabilir.
Laptopunuzun camı mı kırıldı? Ya da şanssız bir şekilde suya mı düştü? Ayağınızın kaydı da o anda pantolonunuzun arka cebinde bulunan yeni aldığınız hediye ıphone hasar mı gördü? Eyvah! Şimdi ne yapacağım diye mi düşünüyorsunuz? Üzülmeyiniz! Şimdi size en pratik, en ekonomik aynı zamanda güvenilir tamir noktasını ifade etmeye çalışacağız; siz müşteriler bu hatırlatmadan sonra memnun kalacak, dostlarınıza yakın çevrenize bu tip problemlerle karşı karşıya kaldığında o adresi göstereceksiniz

KULLANIRKEN YAPTIĞIMIZ ÖNEMSEMEDİĞİMİZ ANCAK SIKINTI VEREN AYRINTILAR
İyi güzel de cep telefonu, tablet ya da son model bilgisayar ya da herhangi bir elektronik eşyanız sizin için günlük yaşamın adeta ayrılmaz bir parçası değil midir? Olmadık zaman da başgösteren arızalar canınızı sıkmıyor mu? Hiç önemsemediğiniz halde daha büyük sorunlarla karşılaşmıyormusunuz? hatta satayım kurtulayım düşüncesine kapılmıyormusunuz? Size çözümü Serhan İletişim sunuyor, sizi ikna edecek çözüm odaklı hizmet kalitesiyle adeta cihazınıza yeniden hayat veriyor.
**

ÇARE BU MERKEZDE
Yukarıda ifade etmeye çalıştığımız nedenlerden dolayı soruna çare olacak, sizlerin rahatlıkla cihazınızı teslim edebileceğiniz cep telefonu tamir merkezi Çalıgülü Sokak, Özgün Sitesi 12. Blok No: 1 / A Uğur Mumcu Mahallesi Kartal’da hizmet veren Serhan İletişim şikâyetlerinizi en ince ayrıntısına kadar dinliyor, cihazınızı memnun kalacağınız şekliyle size teslim ediyor.

*
HANGİ HİZMETLERİ VERİYOR
Günlük yaşamda karşı karşıya kalabileceğiniz bu hatırlatmanın ardından arızaya anında cevap verebilecek, en kısa süre içerisinde giderebilecek bir tamir merkezi arıyorsanız Uğur Mumcu Mahallesi hizmet veren cep telefonu tamir servisi neresidir diyerek yanıt aradığınız da size ilk ifade edilecek yer Serhan İletişim olacaktır. SERHAN İLETİŞİM’de orjinal ve ikinci el telefon, tablet satışlarının yanı sıra, ikinci el telefon alımı ve teknik servis imkânı da mevcuttur. Özellikle teknik servis konusunda uzman tecrübeli elemanlarla çalışan SERHAN İLETİŞİM’de telefon arızaları dokunmatik, ekran, şarj soketinde meydana gelen donanımsal arızalar olabileceği gibi yazılımsal problemler, Apple iPhone tüm serileri için kırık ekran değişimi, Samsung kırık ekran değişimi, kırık ekran değişimi, Android tüm cihazlar, cep telefonu anakart onarımı, cep telefonu yazılım çözümleri, cep telefonu sıvı temas onarımı, tablet tamiri aslına uygun bir şekilde müdahale edilerek sorun giderilmektedir.

TÜKETİCİ BU AYRINTIYA DİKKAT ETMELİDİR: SERHAN İLETİŞİM UYARIYOR
Bu konuda bir hatırlatma yapmak istersek en iyi tespiti her marka ve model de konusunda uzman olan ve telefonların mekaniği konusunda profesyonel bilgiye sahip kişilerin yapabileceği unutulmamalıdır. Zira günümüzün en popüler elektronik aletleri arasında bulunan ve artık yavaş yavaş PC ve laptopların yerini almaya başlayan telefonlar, hiç beklemediğiniz anlarda ve genellikle önemli zamanlarda arıza göstererek kullanıcılara ciddi problemler yaşatmaktadır.

Serhan İletişim İşletme sahibi Sertan Büyükuran, konuya ilişkin yaptığı açıklama da şunları söyledi:
‘’Kullanıcılar böyle bir durumda mutlaka profesyonel ve bu işte tecrübeli elektronik ürünlerden anlayan telefon tamiri yapmakta olan teknik servisten hizmet almaya özen göstermeliler. Son derece hassas bir mekaniğe sahip olan telefonlarda öncelikle arızanın sebebi titiz bir inceleme sonucunda tespit edilmelidir ve aynı zaman da sonrasında gereken onarım işlemleri tanımlanmalıdır. Biz Serhan İletişim’i bu anlayışla vatandaşlarımızın hizmetine sunduk bu adrese gelen her vatandaşın güvenle hizmet alabileceği cep telefonundan, laptopa ve diğer elektronik ürünlerin arızalarının giderilmesine dönük hizmetlere kadar Serhan İletişim hizmete devam etmektedir. Müşterilerimiz bizleri tercih ettiği her durumda kesinlikle memnun kalacaklardır. Vatandaşlarımıza ayrıca hatırlatmak istediğimiz bir başka husus ise Serhan İletişim mahallemizde güvenli bir ödeme noktasıdır. Vatandaş burada su, elektrik, doğalgaz faturalarını ödeyebilmektedirler.’

SERHAN İLETİŞİM SİZE ÇOK YAKIN

Bizlere kısa sürede ulaşmak isteyen müşterilerimiz;
web sayfamız www.serhaniletisim.com adresinden, sosyal medya adreslerimiz

wwww. facebook.com/ serhaniletisim

www.instagram.com/serhaniletisim,

www.twitter.com/serhaniletisim hesaplarımızdan
Ya da 0 (216) 475 01 02 nolu

telefonumuzu çevirerek

SERHAN İLETİŞİMDEN EN SAĞLIKLI BİLGİLERİ ÇÖZÜM ÖNERİLERİNİ ALABİLMEKTEDİRLER

Etiketler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir