Manşet

Gördüğümüz İlgiden Oldukça Memnunuz

Begonvil Oto Kuaförün kurucularından Ali Gezgin, yaz sezonunun sona ermesi ve yaklaşan kış mevsimi öncesi arasında geçen süre de verilen hizmetleri değerlendirdi.
Bodrum, Türkkuyusu Mahallesi, Tekel Sokak Sanayi adresinde Anadolunun esnaf geleneği anlayışıyla oto kuaför hizmetlerini Bodrumlulara ve seçkin müşterilerine sunduklarını belirten Begonvil Oto Kuaförün kurucularından Ali Gezgin, gördükleri ilgiden bir hayli memnun olduklarını ifade etti.

BEGONVİL OTO HİZMETLERİNİ HATIRLAYALIM
Begonvil Oto Kuaför dünya genelinde kullanılan marka ürünlerle her araca üstün hizmetler sunarak ve kalıcı bir şekilde ilk günkü haline getirerek araçları aranılan ölçekte mükemmel bir görünüme kavuşturuyor.
Bodrum halkının ve müşterilerinin araç temizliği, bakımı, seyir halinde kullanışlı konumda olması gereken hassasiyetini iyi analiz ettiklerini kaydeden Begonvil Oto Kuaför kurucusu Ali Gezgin, ‘Araç bize geldiğinde müşterilerimiz ilk günkü halinde teslim almak istiyorlar. Biz de bu süre de hangi uygulamaları yapacağımızı müşterilerimizle paylaşıyoruz. Begonvil Oto Kuaföre gelen her müşteri kafa karışıklığı yaşamadan ve başka soru sormadan araçlarını bizden teslim alıyorlar. Bodrumlular Begonvil Oto Kuaförün bu ayrıcalığını bildikleri için otomobillerini Begonvil Oto Kuaföre rahatlıkla teslim edebiliyorlar. Begonvil Oto Kuaför bu güven ve teveccühün karşılığı olarak kusursuz hizmetin nasıl olması gerektiğini de tüm yönleriyle gözler önüne seriyor.’ dedi.

BAŞARININ SIRRI NEDİR
Ali Gezgin, her müşterinin mutlaka aracına en iyi hizmeti alma noktasındaki isteğini tabi karşıladıklarını ve bu karşılığa istedikleri şekilde cevap vermek istediklerini belirterek, ‘Doğal olarak ‘’Begonvil Oto Kuaför’’ önce müşteri memnuniyeti diyor, buradan memnun ayrılan müşteri gücümüze güç katıyor, meslektaşlarımıza saygı duyuyoruz ama bizleri de bu memnuniyetler rakipsiz kılıyor’ diye konuştu.

SIRASIYLA İTİNAYLA VE BEGONVİL İŞÇİLİK MAHARETİYLE
Begonvil Oto Kuaförün yaptığı araçlara uyguladığı işlemleri biraz daha irdelemek gerekirse, pasta cila, seramik kaplama, boya koruma, far temizleme ve detaylı temizlik hizmetlerini noksansız bir şekilde tamamlandığı şüphesiz söylenebilir. Müşterilerde bu özelliği bildikleri için yapılan işlemleri zaten bizzat gözlemleyebiliyorlar.
Ali Gezgin, Bodrumlular Begonvil Oto Kuaförün işçiliğine kefil olduklarını her dönemde dile getirdikleri bilgisini paylaşırken ‘Her müşterimiz başımızın tacıdır, Begonvil oto kuaför otomobilinizin aranılan ilacıdır’ sloganı kalite politikamızdır’ dedi.

KAMPANYA UZAYACAK
Begonvil Oto Kuaför, verilen hizmetlerin oluşturduğu müşteri memnuniyetini dikkate alarak yeni bir dönemi müşterilerle paylaşmak istiyor. Ali Gezgin bu dönemi ise şu şekilde dile getirdi:
‘’Yaz mevsimi sona erdi, yavaş yavaş kış mevsiminin göstergelerini hissetmeye başladık. Yaz dönemimizde yoğun bir ilgi gördük tüm müşterilerimize Begonvil Oto Kuaförü tercih ettikleri için teşekkürlerimizi sunuyoruz. Şimdi biz de Begonvil Oto Kuaför olarak bu olumlu talebin karşılığı olarak Eylül ayının 28’inden itibaren kampanyamızı başlatarak gösterdik. Oldukça olumlu güzel tepkiler alıyoruz bu talepler çok yoğun olunca Kasım ayının ortalarına kadar süreyi uzatalım istedik takriben 15 ila 20 Kasım aralığına kadar bir süre tasarlıyoruz zira çok sayıda müşterimiz bizleri arayarak memnuniyetlerini dile getirdi umarız bu süre içerisinde özellikle kış aylarında araç bakımı ve temizliğinin ne denli önemli olduğu gerçeğini unutmadan en iyi hizmeti sunarak Begonvil Oto Kuaföre olan güveni boşa çıkarmayız’ ifadelerini kullandı.

BEGONVİL OTO KUAFÖRE ULAŞMAK İÇİN
Ali Gezgin, ‘Detaylı bilgi almak isteyen müşterilerimiz 0 (537) 853 57 57 numaralı telefondan kendilerine ulaşıp boya koruma, seramik kaplama ve oto kuaför hizmetlerimiz hakkında bilgi alabilirler’ dedi.

Etiketler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir