Hakkımızda

Bodrum 7/24; Muğla ve ilçeleri Bodrum, Dalaman, Datça, Fethiye, Kavaklıdere, Köyceğiz, Marmaris ile Bodrum ilçesine bağlı Ortaca, Gümüşlük Ortakent beldeleriyle ilgili tüm haberleri kaynağından hareketle okuyucusuna taşıyan haber sayfasıdır. 

Bodrum 7/24 haber sayfasına ulaşan her okur il ve ilçelerden gelen her türlü haber ve haberlerle ilgili görsele de ulaşabileceklerdir. 

Bodrum 7/24 dünya, ekonomi, spor, magazin, aktüel, kültür sanat, çevre, turizm, siyaset, ilçe gündemi ve daha pek çok kategorideki haberi  en sıcak, en hızlı, objektif aynı zamanda en gerçekçi yönüyle haber sayfasından okuyucusuna duyurur.

Bodrum 7/24 bu anlayıştan hareketle haberlerini gerekli bulunan güçlü muhabir, donanım ve bilgi akışını güçlü haberci kadrosuyla yayıncılık ilkesini benimsemiştir.

Okurlarımız ayrıca günlük yaşamlarında kolaylaştıracak aynı zaman da ihtiyaç duyabileceği her türlü istek ve gereksinimlerini sayfamıza ulaşarak karşılayabileceklerdir.

AMAÇ

Bodrum 724, haberi gerçekleri saklamadan bozmadan, abartmadan ve hiçbir etkinin altında kalmadan, en kısa zamanda kamuoyuna iletmeyi amaçlamaktadır.

MİSYON

Bodrum 724’ün haber sorumluları, mesleki çalışmalarını her türlü çıkar ve nüfuz ilişkisinin dışında tutar, herhangi bir düşünceyi taraflı olarak habere taşımaz.

VİZYON

Bodrum 724 haberleri iyileştirmek, geliştirmek, haber kalitesini korumayı hedeflemektedir. Ziyaretçi sayısını birçok analizlerle yükseltmeyi amaçlamaktadır.

YAYIN İLKELERİ

Bodrum 724 haberi araştırarak yayınlanmasında her zaman tarafsızlığını koruyarak dengeli, gerçeğe bağlı ve objektif davranmayı hedeflemektedir.