Manşet

Le Cafe: Yalıkavak’ta Lezzet Üssü

Bodrum’a yolu düşenler elbette güzel günler geçireceği anların sürecine keyif katacak, o saatleri ölümsüz kılacak, uzun neşeli kahvaltı ayrıntısını da asla unutmazlar.

*
Yapacak oldukları kahvaltıda güzel sohbetleri ekleyerek eşsiz damak lezzetlerini, doyumsuz içecekleri tatmak isteyen tatilciler kendilerine önerilen Le Cafe Restaurantın ayrıcalıklarını bu mekana uğrayarak yakından görme fırsatı da bulmaktadırlar.

*
Son derece mükemmel aynı zamanda iştah açıcı bir menü eşliğinde hazırlanan masalarda ayrıca günün ilk güzelliklerini veya gün biterken güneşin batışına ortak olacak olan tatilciler Le Cafe Restaurantı seçtikleri için güzel geçen tatil adına Bodrum’dan mutlu bir şekilde ayrılmaktadırlar.

*

Lecafe Restaurant, Hint asıllı Davendra Naidoo ve eşi Hayriye Naidoo tarafından işletilen denize sıfır konumda oluşturulan bir mahalde kendine özgü Hint mutfağından kesitler sunan bir mekân olarak sabah kahvaltıları, akşam yemeği tercihlerinde aranılan bir isimdir.
Le Cafe Resturantta deniz ürünlerini ve makarnaları ve ızgara etleri tatma imkânı bulabilen tatilciler, restaurantın güleryüzlü ve üstün hizmet anlayışından oldukça mutlu kalmaktadırlar.

*
Bodrum’un en gözde yerleşim bölgelerinden bir tanesi olan Yalıkavak’a işte bu nedenle yolu düşenler bilirler ki, kendilerine ait olduklarına inandıkları bir başka adreste LeCafe Restaurantı tercih, dostlarına ayrıca tavsiye etmektedirler.
*
Kaidoo çiftinin maharetleri ellerinden Hint Mutfağı lezzetlerini gerekse Le Cafe restauranta özgü ürünleri doyasıya tadan müşteriler değişik lezzetlerin tadına vararak Le Cafe’den memnun kalarak mekandan ayrılmaktadırlar.

Bu ayrıntılar eşliğinde Yalıkavak beldesinde gösterişten uzak durmak isteyen, sade bir ortamda bulunmaktan hoşlanan herkes için deniz havasında kahvaltı veya yemek tercihini kullanmak isteyenler için Lecafe Restaurantta kendilerini kendi evlerindeymiş gibi hissetmektedirler…

*
Yalıkavak’ta her zaman takdir edilmiş ve kabul görmüş bir mekân olan Le Cafe son derece sağlıklı aynı zaman da yerel ürünleri tercih edenler için eşsiz bir mekândır, Le Cafe Restaurant bu bakımdan müşterilerine sınırsız imtiyazlarda sunabilmektedir.

*
Le Cafe Retaurant İskele Caddesi, No.33 Yalıkavak – Bodrum adresinde siz değerli müşterilerini beklemektedir.

*
0 (252) 385 53 05 – 0 (532) 362 39 09 nolu telefonlardan Le Cafe Restauranta ulaşarak rezervasyon için yer ayırtabilirsiniz..

Etiketler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir