ManşetYeme&İçme

Lezzetin Adı: Keyfi Kebap Ciğercim

Murat Öden, genç bir işletmeci olarak 20 yıldır restaurant sektöründe uğraş veriyor, en güzel kebap ve ciğer çeşitlerini Bodrumlu müşterilerinin beğenisine sunuyor.
*

Cevat Şakir Mahallesi, Turgutreis Caddesi no. 273/1 adresinde faaliyet gösteren KEYFİ KEBAP CİĞERCİM uzun yıllardır Bodrum ilçesinde hizmet vermektedir ve KEYFİ KEBAP CİĞERCİM mönüsünde ciğere, kebaba ve et çeşitlerine dair tüm seçeneğe ulaşmanız mümkündür.

*

KEYFİ KEBAP CİĞERCİM’e uğradığınızda bizzat göreceksiniz ki, kesinlikle servis edilen lezzetlerin her birinden memnun kalacaksınız.
KEYFİ KEBAP CİĞERCİM’den kesinlikle memnun kalacağınız nokta adından da anlaşılacağı üzere başta hijyen kurallarına verdiği önem titiz işçilik, uğraş ve ustasına özgü pişirme tekniğidir.

*

Ancak bugün insanların bir kısmı ciğeri tattıklarında ağızlarında bir garip his oluşturduğunu ya da tadını kötü bulduğunu ifade ederler.
İnsanların bir kısmı ise sabah kahvaltısı niyetine iki porsiyon ciğer yiyebilmektedir.

*

Buradan anlaşılacağı üzere yani ciğer konusunda iki uç nokta bulunmaktadır. Ya çok seversiniz ya da hiç sevmezsiniz.
Bize göre de ciğeri sevip sevmediğinize ölçüt ilk ciğer tatma deneyiminizi nasıl yaşadığınızla ilgilidir.

*

Eğer Keyfi Kebap Ciğercim gibi işin ehli bir kebapçı elinden ciğeri tadarsanız sevmemeniz mümkün değildir. Çünkü Fevzi Usta’nın tezgâhından çıkan ciğerlerin kokusu hiç bulunmamaktadır. Tadı ve baharatı ise şahanedir. Hele bir de yanına yayık ayran söylerseniz tadına doyum olmamaktadır.

*

KEYFİ KEBAP CİĞERCİM’de sizlere sunacağımız bir başka önemli hatırlatma ise masanızda mekanın kendine özgü acılı ezme servis edilişidir. Masanız ayrıca yağlı ekmeklerle de donatılmaktadır

*

Ayrıca sunumlar iştah açmakta, hizmet tatmin edici bir ilgiyle güler yüzlü personelinin ilgisi sonrası da dahil KEYFİ KEBAP CİĞERCİM’de ciğeri sevmemeniz mümkün görünmemektedir

*

Mekânın kendine özgü tasarımı, çalışan personelin profesyonel hizmet anlayışı ve tabi ki ciğerin lezzeti KEYFİ KEBAP CİĞERCİM’i alanında rakipsiz kılmaktadır.

*

Ciğeri sevmek ya da sevdiğiniz ciğeri doyasıya yemek için KEYFİ KEBAP CİĞERCİM geç saatlere kadar da hizmet verebilmektedir.

*

Biz diyoruz ki tüm bu güzellikleri, profesyonelliği, mükemmel hizmeti, unutamayacağınız bir ciğer lezzeti keyfini ayrıca dostlarınıza da tavsiye edeceğiniz KEYFİ KEBAP CİĞERCİM’e mutlaka uğramalı günün tadını çıkarmalısınız

*

KEYFİ KEBAP CİĞERCİM’de dışarıya paket servisi de bulunmaktadır.
0 (252) 313 70 680 (536) 241 20 99’dan KEYFİ KEBAP CİĞERCİM’e ulaşabilirsiniz, siparişleriniz anında adresinize gönderilmektedir.

Etiketler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir