Sürmanşet

Lider Teşkilat Doktrin Kırmızı Çizgimizdir

MHP’de Görev Dağılımı Belli Oldu
Milliyetçi Hareket Partisi Bodrum İlçe Başkanlığı’nda 6 Eylül 2020 tarihinde gerçekleştirilen Olağan Kongre sonrası, Parti içi görev dağılımı belli oldu.
Milliyetçi Hareket Partisi Bodrum İlçe Teşkilatı’nın 6 Eylül günü yapılan 13. Olağan Kongresi’ne tek aday olarak seçime giren mevcut ilçe başkanı ve Bodrum Belediyesi meclis üyesi Bahattin Kul, yeniden ilçe başkanı olmuştu. Kongrenin ardından parti içi görev dağılımı, Bahattin Kul başkanlığında toplanan Yönetim Kurulu tarafından belirlendi.

İlçe Başkanlığına yeniden seçilen Bahattin Kul’un, Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı Dr. Devlet Bahçeli’ye teşekkürüyle başlayan basın açıklamasında şu ifadeler kullanıldı;

“Bu güzel, kıymetli, coşkulu bir yolculuğun başlangıcıdır, biliyoruz. Ülkümüzü; vatanımızı, bayrağımızı seven, yeni milliyetçi dostlarla tanışacağımıza, değerleneceğimize ve değer katacağımıza olan inancımız sonsuzdur. Biz, içinde vatan sevgisi olan herkese kendimizi anlatmak hayali ile buradayız. Biliyoruz ki, anlattığımızda içimizdeki doğruluğu, merhameti, saygıyı, içtenliği göreceksiniz. Biliyoruz ki, yan yana olmanın verdiği güveni hissedeceksiniz ve yine biliyoruz ki sizler için çalışmamıza izin vereceksiniz. Bugünden itibaren; geçmişe takılı kalmadan, kişisel çıkarlardan uzak ve katılımcı demokrasiyi ön planda tutarak, fikir birlikteliği oluşturacağız. Ben değil, biz anlayışını önemsiyoruz. Çoğulcu ve demokrasiye dayalı bir yönetim sağlamanın şartının da, bu olduğunun bilincindeyiz. Ayrıca, ilkeli ve seviyeli siyasi bir dil kullanarak söylemler geliştireceğiz. Amacımız; herkese kucak açan bir anlayışla, küskünlerle barışarak, el ele vermek sureti ile yeni bir döneme merhaba demek ve geleceği yeniden kurgulamak olacaktır. Lider, Teşkilat, Doktrin… Kırmızı çizgimizdir…”

MHP İlçe Teşkilatı’nda yeni görev dağılımı ise şu şekilde oluştu;

Bahattin Kul : İlçe Başkanı
Korhan Saka : İlçe Başkan Vekili
Burcu Bora : İlçe Sekreteri
Kazım Erdoğan : Muhasip
Harun Yoldaşer : Teşkilat İşleri Sorumlu Başkan Yardımcısı
Nurseren Güler : Teşkilat İşleri Sorumlu Başkan Yardımcısı
Hasan Zengin : Teşkilat İşleri Sorumlu Başkan Yardımcısı
Özer Konya : Teşkilat İşleri Sorumlu Başkan Yardımcısı
Nurseren Güler : Hukuk İşleri Başkan Yardımcısı
Sinan Kaymakçı : Sosyal İşler Başkan Yardımcısı
Savaş Aslan : Halkla İlişkiler Başkan Yardımcısı
Naz Düşkün : Aile, Kadın Ve Engelliler Başkan Yardımcısı
Eyüp Sözüöz : Medya Ve Tanıtım İşleri Başkan Yardımcısı
Tuğba Bulut : AR-GE İşleri Başkan Yardımcısı
İsmail Sarı : Başkan Yardımcısı
Ayşe Aydın : Başkan Yardımcısı
Bünyami Uçan : Başkan Yardımcısı
Adem Kepenek : Başkan Yardımcısı
İnan Kaya : Başkan Yardımcısı
Meftun Kayıkçı : Başkan Yardımcısı

Etiketler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir