Manşet

Ödediğiniz Paranın Tam Karşılığı: Begonvil Oto Kuaför

Her araç sahibi araç temizliğine büyük önem veriyorsa aradığı hizmeti Begonvil oto kuaförde buluyor…
*
ÖNEMLİ HATIRLATMA

Bodrum’un en deneyimli, en güvenilir oto kuaför işletmesi Begonvil Oto Kuaförle araçlar adeta yepyeni bir hale getirilirken, Begonvil oto kuaför de bu sektördeki ayrıcalığın haklı gururunu yaşıyor.
*

Begonvil Oto Kuaför bu nedenledir ki kısa sürede Bodrumluların gönlünde taht kurmayı başardı. İlçe de iddiasını ortaya koyarak hizmet vermeye başlayan ‘’Begonvil Oto Kuaför’’ herkesin takdir edeceği Anadolu esnaflık anlayışının her türlü özelliğini hizmetlerine yansıtıyor..

ÖDEDİĞİNİZ PARANIN TAM KARŞILIĞI
Her müşteri oto temizlik konusunda ödediği ücretin tam karşılığını en doğal hakkı olarak elde etmek ister. Bodrumluların gözde oto kuaförü olarak öne çıkan ’Begonvil Oto Kuaför”de aracınıza ödediğiniz ücretin karşılığı olarak mutlaka memnun kalacağınız hizmetleri sunmaktan gurur duyar. Müşteri Begonvil oto kuaförde ödediğiniz paranın tam karşılığını kendine özgü hizmetle ödenir..
*
Begonvil oto kuaförde titiz bir işçilik anlayışı devreye girer. Müşteriler araçlarına pasta cila, seramik kaplama, boya koruma, far temizleme ve detaylı temizlik hizmetlerinin noksansız bir şekilde uygulandığını görür. Bodrumlular bu durumu her zaman ifade ederken Begonvil Oto Kuaför sektörde rakipsiz olduğunu kanıtlayan isim olarak bilinir. Begonvil Oto Kuaför hizmet sloganını ‘Her müşterimiz başımızın tacıdır, Begonvil oto kuaför otomobilinizin aranılan ilacıdır’ şeklinde ifade eder.

BEGONVİL OTO KUAFÖR: MARKA ÜRÜN KULLANMA AYRICALIĞI BURADA
Bodrum, Türkkuyusu Mahallesi, Tekel Sokak Sanayi adresinde hizmet veren Begonvil Oto Kuaför kullandığı marka ürünlerle ayrıcalığını her zaman gösterir. Zira bu seçkin oto kuaför merkezi müşterilerine hizmeti bir görev kabul ederek yaptığı işlemler sonunda takdir görür.

BEGONVİL OTO KUAFÖR KURUCUSU ALİ GEZGİN ANLATIYOR

‘Burada otomobil de temizlik ve hijyen konusu detaylı işlemler noktasında her zaman gözönünde bulundurulur. Her araç sahibi de bize güven göstergesi olarak bu konuda hemfikirdir. Ben Ali Gezgin olarak çocukluğumdan beri bu meslek grubunda hizmet vermekteyim ve ısrarla bu ayrıntıyı müşterilerimize hatırlatıyorum. Biz müşterilerimize diyoruz ki, Begonvil oto kuförü seçin zira kullandığımız marka ürünler tamamen orjinal ürünlerdir aynı zaman da dünya’da kabul görmüş bulunmaktadır. İşte bu nedenle seçkin ürünleri kullanarak bize gelen otomobilleri ilk günkü temizliğine ve parlaklığına kavuşturuyoruz. Kaldı ki, sağlıklı bir sürüş ve seyir için müşterilerimize düzenli bir şekilde araçlarının temizliğini yaptırmalarını ifade ediyoruz, kendi can ve mal güvenliği için bu durum büyük önem arzetmektedir’’

BEGONVİL OTO KUFÖRÜN KENDİNE ÖZGÜ UYGULADIĞI HİZMET FARKINDALIK OLUŞTURUYOR
Ali Gezgin, yapılan uygulamalara ilişkin sebeplerin gereğini ise şu şekilde dile getiriyor…
‘Otomobillere seramik kaplama ile uzun süreli kalıcı bir parlaklık ve dayanıklılık sağlıyoruz. Seramik kaplamanın uygulandığı yüzey bu şekilde kalıcı bir bağ kuruyor ve yüzeyin bir parçası haline gelmiş bulunuyor. Uygulama yapıldıktan sonra yüzey yenileme, derin parlaklık gösteriyor. Yüzeye yapılan nano seramik boya koruma sonrası araç boyasını asit yağmuru, kuş pisliği, güneş yanığı, yıkama esnasında oluşan mikro çizikler aşırı bazik ve asidik oto şampuanları gibi dış etkenlerden korunur hale geliyor’’

BEGONVİL OTO KUAFÖRE ULAŞMAK İÇİN
Begonvil oto kuaför Türkkuyusu Mahallesi, Tekel Sokak No: 5 Sanayi, Bodrum adresinde hizmet veriyor. İşyeri kurucularından Ali Gezgin, ‘Araçlarını önemseyen tüm Bodrumluları bu adreste buluşturduk, detaylı bilgi almak isteyen müşterilerin 0 (537) 853 57 57 numaralı telefondan bize ulaşabilirler. Uyguladığımız boya koruma, seramik kaplama ve oto kuaför hizmetlerimiz hakkında bilgi alabilirler’ dedi.

Etiketler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir