Sürmanşet

Poligon Bodrum

Kurucu ortakları Cuma Alp, Tayyar Şafak ve İlker Büyükdemir olan Muğla’nın Bodrum ilçesinde hayata geçirilen Poligon Bodrum ilçe halkı tarafından büyük ilgi ve beğeni topluyor.

İlçe de ateşli silahlara aynı zamanda atış etkinliklerine meraklı vatandaşların tercih ettiği Poligon Bodrum, kimi zaman ulusal medyaya yansıyan üzücü haberlerin yaşanmaması için her türlü tedbir ve uygun koşulları sağlayarak hizmet veriyor.
Bilindiği üzere bu haberlerin başında normal mahal yerine boş arazi de ya da uygun olmayan bölgelerde ateşli silah kullanma merakı içerisinde bulunan vatandaşlar gerek silah kullanan kişi yada kişileri tehlikeye atıyor aynı zaman da üzücü olaylara sebebiyet verebiliyor.
Poligon Bodrum ise meraklılarını bu tür vakalardan uzak tutmak herhangi bir tehlikeye sebebiyet vermemek için bilinçli tüm silah meraklılarına en üst seviye de hizmet veriyor.

Bodrum724’e konuşan Kurucu Ortak ve Emekli Asker Tayyar Şafak, ‘’Nezih ve modern bir ortamda alanında uzman eğitmenler tarafından tamamen güven esaslı hizmet sunuyoruz. Bölgedeki ve sektördeki Poligon eksikliğini hissederek bulunmuş olduğumuz bu tesisi uluslararası atıcılık Federasyonu’nun standartlarına uygun 8 parkurlu 3’ü standart 5’i VIP olmak üzere hizmete açmış bulunmaktayız Bodrum’a ve yöre halkına Hayırlı uğurlu olsun’ dedi.
Poligon Bodrum’un Bodrum’da yaşayan yerleşik vatandaşların ve de turistlerin sezonluk Bodrum’a gelen tatilcilerin büyük beğenisi ile karşılandığını dile getiren kurucu ortaklardan Cuma Alp’te, ‘’Türkiye’nin 3 büyük poligonunu Bodrum gibi Turizm cenneti güzide bir beldeye kazandırmanın Bizler haklı gururunu yaşıyoruz inşallah değerli bölge halkı da sefasını sürer’’ diye konuştu.
Bodrum’un ve bölgenin böyle bir tesise ihtiyacı olduğunu vurgusunu yapan kurucu ortaklardan İlker Büyükdemir’de, Poligon Bodrum’u överken, ‘’Son derece nezih ferah ve modern teknolojik sistemlerle inşa edilen 18 yaşını doldurmuş her birey buraya gelip atış tecrübe edebilir. Poligon Bodrum’a gelen tüm atıcı adaylarına konusunda uzman profesyonel hocalarımız tarafından güvenli ve eğitici atışlar yaptırılmaktadır değerli dostlarımızı bekler keyifli atışlar dileriz’ ifadelerini kullandı.

Etiketler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir