Manşet

Prestijli Projelerin Aranan İsmi: Nova Makine


İnşa; insan yaşamıyla muhatap, barınma sorununun temel çözüm odağıdır aynı zamanda sağlıklı konut ya da yapıların insan yaşamını kolaylaştıran unsurlarını birleştiren inşaa en önemli ve de ayrıcalıklı bilinen bir iş koludur.
Yüzlerce konutu, işyerini, yaşamsal mahali mükemmel bir temeliyat, kusursuz bir mimari, sekmeyen ince ölçüt, sağlam bir altyapı, nitelikli tasarım, profesyonel işçilik ve kendine özgü yapı anlayışıyla kurgulamak sektörün ayrılmaz parçası konumunda iken yılların Poliüretan Enjeksiyon sisteminin uygulayıcısı Nova Makine tüm bu özellikleri ortaya koyabilen kuruluş olarak prestijli projelerin aranılan saygın ismidir.
NOVA Makine Genel Müdürü Ömür Kara, yıllardır en seçkin malzeme ve profesyonel işçilik anlayışı ile hizmet verdiklerini belirterek Nova Makine’nin bu alanda da ismini kanıtladığını söyledi..
Ömür Kara, Nova Makine isminin neden seçkin projelerde aranıldığını ise şu ifadelerle dile getirdi:
‘Bir sorunu çözmek için öncelikle iyi bir saha çalışması gerekir. Örneğin en basit tabirle su kaçıran havuz, çatlayan duvar, sızma yapan köşe, tutmayan sıva, en güçlü kolanların birleştirilme safhası, izolasyon, yalıtım ve pek çok unsurun çözümlemelerinde bunu mutlaka yapmalısınız. Zira uygulayacağınız poliüretan enjeksiyon doğru kullanılmadığı ve sorun olan bölgeye yeteri kadar nüfus ettirilmediği anda başka sorunlarla da karşılaşabiliyor durumda kalacaksınız demektir. Nova Makine her daim profesyonel işçilik anlayışı ile bu ayrıntıların hepsini gözden geçirerek aynı zamanda kusursuz bir işçilik sergileyerek kalıcı çözümler getirmektedir. Dolayısıyla inşaa hiçbir zaman hata kabul etmeyen ve dikkat gerektiren bir iş sahası olduğundan tartışmasız sektörün lideri Nova Makine de müşterilerin istedikleri ayrıcalığı rahatlıkla gösterebilmektedir.’ Dedi

NOVA MAKİNE BİR SEMBOLDÜR
Ülkemizin coğrafi konumu bakımından bir deprem ülkesi olduğunu, bu bakımdan yapıların sağlam temeller üzerine kurulması gerektiğini hatırlatan Kara, aynı zamanda geri planında kalan ayrıntıların ayrı bir işçilik ve maharet gerektirdiğini söyledi.
Kara, bu ifadelerini şu şekilde destekledi:
‘Bir villa yapan şahıs havuzunun da mükemmel olmasını ister, bir bulvar ören müteahhit ördüğü duvarın şeklini, kalitesini ve görünümü kusursuz olarak yapar elbette bunalır yaparken istemeyerekte olsa ortaya çıkan sorunlar baş gösterebilir. İşte bu Nova Makine çözüm ortağı olarak el attığı her işe kalitesini, farkındalığını ve de özgüvenini ortaya koyarak müdahale eder. Nitelikli ve kabul edilebilen tespitlerin ardından dünyada da kabul gören malzemeleri kullanarak nerede hangi sorun varsa o noktaya uygulamaya geçer, tecrübeli çalışanlarımız ve tespitlerimizle Nova Makine herkesin güvendiği ve tercih edilen bir kuruluş olarak bilinmektedir. Çünkü biz müşteri memnuniyetini en üst düzeyde benimsiyor yapılan her işimize kefil olacağımızın teminatını veriyoruz’

Nova Makine’nin hizmet ağında bakıldığında ise; poliüretan enjeksiyon, Epoksi ankraj – filiz uygulamaları, Yapısal güçlendirme ve onarım, beton delme ve kesme, yalıtım çözümleri, yapı kimyasalları, beton silme ve kazıma, kimyasal reçine pompası ve pakerleri üretimini de görebilmektesiniz..

AYRINTILI BİLGİ İÇİN BAKINIZ… www.novamakine.com

Etiketler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir