Manşet

Projenin Yurt Genelinde Yayılmasını Temenni Ediyorum

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın milli içkimiz ayrandır çıkışından sonra önemi bir kat daha artan, siyasiler tarafından da beğeni alan, özellikle gazlı ve asitli içeceklerden çocukları korumayı hedefleyen, yurt sathında büyük ilgi gören ve Moo Grup altında faaliyet gösteren Gümüşhane asıllı Erzincanlı İşinsanı Recep Cemil Tanguroğlu tarafından ülke ekonomisine çok geniş ve büyük AR-GE sonucu kazandırılan Akıllı İnek, yoluna emin adımlara devam ediyor.


Pandemi süreci yaşadığımız şu günlerde bile ziyaretçileri eksik olmayan Akıllı İnek Projesini bu kez ANAVATAN Partisi Genel Başkanı İbrahim Çelebi yerinde inceledi
Bir süre Recep Cemil Tanguroğlu’ndan akıllı inek prototipi hakkında bilgi alan Çelebi, daha sonra ikram edilen sütü içti.
ANAVATAN Partisi Genel Başkanı İbrahim Çelebi, ülkenin her anlam da millî savunma başta olmak üzere üreten, yerli ve milli olma ilkesi doğrultusunda yeni bir hamlede bulunduğuna dikkat çekerken İşinsanı Recep Cemil Tanguroğlu’nun fikir babası olduğu akıllı inek’in bu bakımdan ülke ekonomisine çok şey kattığını ifade etti.


Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın yerli ve milli sözüne atıfta bulunan Çelebi, şunları kaydetti:
‘’Akıllı İnek görüldüğü üzere çocuklarımızın büyümesine zarar verebilecek gazlı içeceklerden korumaya yönelik, içecek sektöründe nefes aldıran bir icat. Sayın Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın ifade ettiği gibi yerli ürünlere yönelmeyi teşvik ediyor. Projenin yurt genelinde yayılmasını temenni ediyorum. Hakikaten oldukça anlamlı bir çalışma. Türkiye her anlamda savunma sanayi, girdiler de dâhil yerli ve milliliğe önemi gördü. Sayın Cemil Tanguroğlu’da devletimizin politikasına yerlilik kazandırmayı başarmış. Bu anlamda çok gurur duydum. Heyecanlandım. Devlet kademeleri dâhil her anlamda destek vereceğim Allah muvaffak eylesin.”
İşinsanı Recep Cemil Tanguroğlu’da Anavatan Partisi Çelebi’ye, ürüne destek veren ve milli ifadelerine teşekkür etti.

Etiketler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir