ManşetYeme&İçme

Yalıkavak’ta Bambaşka Lezzetler Durağı: LeCafe Restaurant

Tatil günlerini keyiflendiren kuşkusuz birlikte yapılan uzun neşeli kahvaltılardır.
Kahvaltı eşliğinde sahilin tadını çıkarırken kahvaltının yanında yudumladığınız içecekler ise kahvaltıya çok şey katmaktadır.

Hint asıllı Davendra Kaidoo ve eşi Hayriye Kaidoo tarafından denize sıfır konumda oluşturulan Lecafe Restaurant, Hint mutfağından kesitler sunduğu gibi mekanı seçenler için ayrıca sabah kahvaltısında mezeleri, deniz ürünlerini ve makarnaları ve ızgara etleri tatma imkanı da bulabilmektedirler.


*
İşte bu nedenlerledir ki, Bodrum’un en gözde yerleşim bölgelerinden bir tanesi olan Yalıkavak’a yolu düşenlerin bir başka adresi de LeCafe Restauranttır.
*
Burada bulunan herkes seçkin lezzetleri tatma imkânı bulmaktadır. Kaidoo çiftinin maharetleri ellerinden gerek Hint Mutfağı lezzetlerini gerekse restauranta özgü ürünleri doyasıya tadarak memnun ayrılmaktadır.
*
Bu bakımdan Yalıkavak gösterişten uzak, sade bir ortamdan hoşlanan herkes için deniz havasında kahvaltı veya yemek tercihini kullanmak isteyenler için Lecafe Restaurantı tercih etmektedirler.


*
Sağlıklı aynı zaman da yerel ürünleri tercih edecekler için ise sunumlarda yapabilen Lecafe Restaurant Yalıkavak’ta her zaman kabul görmüş bir mekândır.


*

Lecafe Retaurant İskele Caddesi, No.33 Yalıkavak – Bodrum adresinde siz değerli müşterilerini beklemektedir.
0 (252) 385 53 05 – 0 (532) 362 39 09 nolu telefonlardan Le Cafe Restauranta ulaşarak rezervasyon için yer ayırtabilirsiniz..

Etiketler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir